Warning: mysqli_query(): MySQL server has gone away in /wp-includes/wp-db.php on line 1877

Warning: mysqli_query(): Error reading result set's header in /wp-includes/wp-db.php on line 1877

Warning: Error while sending QUERY packet. PID=8419 in /wp-includes/wp-db.php on line 1877
Kariera praca | CNCPL

Kariera praca

Serwisant maszyn CNC

Opis stanowiska
  • instalacja i serwis maszyn u klientów w różnych rejonach Polski
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników klienta
Wymagania
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację (warunek konieczny)
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych
  • gotowość do ciągłej pracy poza miejscem zamieszkania
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC lub serwisie mobilnym
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • uczciwość
Oferujemy
  • pełen zakres szkoleń w siedzibie producenta
  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia
  • pracę w solidnej, rozwijającej się firmie
  • stabilność zatrudnienia poprzez zawarcie umowy o pracę
  • ciekawe środowisko pracy w firmie o zasięgu międzynarodowym

Informacje i kontakt:
 biuro@cncpl.pl
 Tel. 668 304 395

Certyfikat Rzetelna Firma

Zapraszamy do galerii